Przegląd modeli rowerków dziecięcych

Jaki piasek kinetyczny wybrać dla swojego dziecka

June 21st, 2016

piasekNa naszym rynku oprócz tradycyjnego piasku kinetycznego dostępne są również specjalne wersje, dla najbardziej wymagających dzieci. Obecnie najlepiej sprzedaje się piasek brokatowy, dzięki któremu możemy zbudować fenomenalne, kolorowe budowle. Ogromną zaletą piasku brokatowego, jest przede wszystkim to, że rewelacyjnie się mieni i świeci, dzięki czemu nasze budowle są jeszcze piękniejsze.

Na półkach sklepowych można kupić również nowoczesny piasek kinetyczny neonowy, który wyróżnia się z kolei bardzo żywymi i niesłychanie intensywnymi barwami. Piasek neonowy dostępny jest tylko w trzech kolorach (czerwony, fioletowy i zielony).

Kinetyczny piasek jest w 100% bezpieczny dla naszego dziecko, jednak producenci zalecają, aby rozpoczynać nim zabawę od 3 roku życia. Mniejsze dzieci muszą być odpowiednio przypilnowane przez rodziców, aby nie wkładały piasku do buzi.

Jeżeli planują Państwo zakup piasku kinetycznego, to warto poszukać takiego zestawu, który zawiera również specjalne foremki. Przy pomocy foremek można w bardzo prosty sposób odciskać rewelacyjne wzorki i budować naprawdę przepiękne budowle. Warto również zakupić piasek w sprawdzonym sklepie, dzięki czemu będziemy mieli 100% pewność, że nasze dziecko dostanie bezpieczną zabawkę.

Comments are closed.