Przegląd modeli rowerków dziecięcych

Świadomy zakup zabawek dla 2 latka

June 8th, 2018
zabawki dla 2 latków

Świadome kupowanie zabawek dla naszych milusińskich to fakt, że po domu nie będzie się walać dużo niepotrzebnych i nieużytecznych zabawek a my sami nie będziemy mieć wrażenia, że wydaliśmy na zabawki nie potrzebnie zbyt dużo pieniędzy.
Dwulatek potrzebuje już zabawek bardziej inspirujących i bardziej rozwijających.

Odpowiednie zabawki dla 2 letniego dziecka

Odpowiednie zabawki dla dwulatka to zabawki zmuszające go do zainteresowania się danym zjawiskiem. Jeżeli kupiliśmy mu jeździk, to interesują go jego światła, jego odgłosy ale i ciekawy jest fakt, że może na nim usiąść a odpychając się może na nim jeździć. Jeżeli dziewczynka ma kupione garnki, to próbuje w nich już coś ugotować, próbuje nas karmić.
W przypadku gdy dla dwulatka kupimy zabawkę, która ma elementy o różnych kształtach i planszę, do której te kształty można dopasować, to dziecko próbuje włożyć koło do koła a trójkąt do trójkąta.
Zabawki dla 2 latka powinny go inspirować i zmuszać do myślenia.

Pobawmy się razem

Bardzo dobrze jest gdy rodzić z dwulatkiem spędza swój czas i bawi się razem z nim. Pokazuje mu jak budować budowlę z klocków, jak dopasowywać do siebie kolory czy kształty.
Kredki i książeczki to zabawki dla dwulatki i dwulatka pozwalające dziecku kreatywnie kolorować i rysować i słuchać opowieści czytanych przez rodzica.
Różnego rodzaju puzzle to także wspólna forma zabawy.

Tags: , ,

Comments are closed.